Pro ty z Vás, kteří se rozhodli pořídit si svoji kuchyňskou linku z IKEA, nabízíme širokou paletu služeb k Vaší plné spokojenosti. Je jen na Vás, pro které se rozhodnete.

Zaměření

Zaměření pro prvotní návrh není obtížné a zcela jistě ho zvládnete sami. Před samotným nákupem je ale potřeba prostor kuchyně zaměřit profesionálně. Jakmile tedy bude potřeba, jsme připraveni prostor pro vaši novou kuchyň zaměřit a zkonzultovat s Vámi veškeré detaily které s její instalací souvisejí.

Po zaměření skutečného stavu se dozvíte zda je potřeba ještě něco upravit (elektro, voda, plyn).

Instalační plány - příprava prostoru

Ať již plánujete kuchyňskou linku do nového bytu nebo v rámci rekonstrukce, je skoro vždy potřeba připravit plány elektro a vodoinstalace, umístění plynu nebo sádrokartonového podhledu.

Jsme připravení nabídnou Vám veškeré služby s tím spojené. Výhodou je velká úspora času a starostí. Veškerá řemesla koordinujeme a staráme se o to aby výsledek byl dle požadavků. Samozřejmostí je kvalitně odvedená práce a rozpočet před započetím prací.

V případě, že si budete řemeslné práce koordinovat sami a budete potřebovat jen přesné zakreslení instalačních rozvodů, vytvoříme Vám instalační plány.

Návrh kuchyně

Návrh si můžete sami vytvořit v IKEA on line plánovači interiérů přímo v pohodlí domova. Použít k tomu můžete tento odkaz http://kitchenplanner.ikea.com/CZ/UI/Pages/VPUI.htm.

Návrh kuchyně si také můžete vytvořit přímo v obchodním domě a to sami popřípadě s asistencí zaměstance IKEA.

Vezměte prosím na vědomí, že z bezpečnostních důvodů není možné otevírat v obchodním domě IKEA plány donesené na médiu jako je např. USB flash disk nebo CD.

Pokud se Vám nechce myslet na tu spoustu detailů, které je potřeba vyřešit při plánování kuchyně popř nemáte tolik času na osobní návštěvu IKEA navrhneme v plánovači kuchyňskou linku dle Vašich požadavků.

Kuchyně plus

Většina našich klientů si chtěla svoji vysněnou kuchyň z IKEA dokreslit dle svého.

Vytvořili jsme souhrn těch nejčastějších a jejich možností. Naleznete ji pod záložkou kuchyně plus.

Administrativa

V rámci našeho servisu zařídíme i kompletní administrativu spojenou s nákupem a dopravou kuchyně IKEA tzn. Pokud to máte do obchodní domu daleko nebo s tím nechcete mít starosti, nechte to na nás. Pokud si nejste jisti co vše se za trím skrývá podívejte se zde.

Doprava a vynáška kuchyně

Nabízíme vyzvednutí, dopravu i vynášku kuchyně popřípadě i možnost uskladnění.

Montáž kuchyně IKEA

Zde jsme pro Vás připravili dvě možnosti. Montáž 100 a montáž 80.

Montáž 100 je kompletní montáž kuchyně IKEA tj. sestavení, ukotvení a kompletace skříněk, úprava a montáž pracovní desky včetně spoje a výřezů pro varnou desku a dřez. Vestavba spotřebičů, dřez a baterie.

Pro všechny, kteří by chtěli montáž svojí kuchyně zlevnit jsme připravili možnost Montáž 80. To je je montáž bez konečné kompletace. To znamená, že provedeme montáž kuchyně bez montáže zásuvek, dvířek, úchytek. V případě kdy máte v kuchyňské sestavě vestavnou lednici či myčku bude toto zkompletováno.

Pokud jste se do montáž již pustili a dospěli jste k závěru, že to není ve Vašich časových možnostech, nezoufejte. Jsme připravení kuchyňskou linku dokompletovat za Vás. Není to však způsob na úsporu času ani peněz.

Likvidace obalů

IKEA má praktické balení, to je pravda. Odvrácenou stranou tohoto úsporného systému je velké množství obalu, který zbyde po montáži. Nabízíme Vám jeho likvidaci ihned po montáži kuchyňské linky.