Zkušenost

Máme více jak 15 let zkušeností

Příznivá cena

Platíte jen to, co opravdu využijete

Vysoká kvalita

Montáž zajišťují zkušení montéři

Jsme realizační tým, který se tvorbou interiérů zabývá již od roku 1997. Díky dlouholetým zkušenostem od návrhů přes prodejní síť až po klientský servis, velkému počtu realizací a profesionálnímu vybavení, Vám nabízíme komplexní služby při realizaci Vaší kuchyně.

Naším cílem je poskytnout Vám servis ve vysoké kvalitě přístupu a odvedené práce. Přesvědčit se o tom jak se nám to daří můžete z našich referencí.

Naše služby se neomezují jen na samotnou montáž kuchyně, ale i na veškeré další součásti s ní spojené např.  zaměření prostoru kuchyňské linky, konzultace ohledně jejího ideálního provedení, tvorba nákresu instalací apod.

Společně s našimi prověřenými partnery zajistíme i přípravu prostoru pro kuchyň. Především se jedná o úpravu instalací (elektroinstalace, vodoinstalace, plyn), sádrokartonářské práce, pokládka podlah, obkladačské práce a ostatní stavební práce.

Samozřejmostí je možnost vyklízení, stěhování, dopravy a výnosu nábytku stejně tak i demontáž původní kuchyňské linky a její likvidace.

Montujeme kuchyně všech značek a své služby nabízíme jednotlivcům i kuchyňským studiím a to především v Praze a Středočeském kraji. U specifických objednávek pak po celé Evropě.

Veškeré tyto činnosti, pakliže je dělají profesionálové a jsou dobře koordinovány, vedou k výsledku, který očekáváte a to bez zbytečných nákladů navíc. Nenechte si zkazit část interiéru, který si pořizujete na 15 a více let.