Plánuji novou kuchyňskou linku a potřebuji plány instalací (elektro/voda/plyn), ještě ale nevím zda budu kupovat kuchyň přes studio nebo nějakým jiným způsobem, má tento problém nějaké řešení?

Ano, pokud nechcete řešit výrobce kuchyňské linky dlouho dopředu jen proto aby stavba mohla pokračovat máme pro Vás řešení. Zpracujeme Vám předběžný návrh kuchyňské linky včetně instalačních plánů, podle kterých pak stavba může prostor kuchyně přizpůsobit.

 

Rád bych ušetřil a proto smontuji korpusy skříněk sám. Jaká bude sleva z ceny montáže?

V tomto případě Vás nepotěšíme, slevu za již smontované kuchyňské korpusy neposkytujeme. Máte však možnost zvolit montáž kuchyně v tarifu 80.

 

Montujete jen v Praze ?

Montážní práce poskytujeme převážně v Praze a Středočeském kraji ale nebráníme se za Vámi kamkoli dojet. Vše je na vzájemné domluvě.

 

Chtěl bych do své kuchyně jiné spotřebiče než nabízí IKEA, je to problém?

U spotřebičů jako například varná deska, trouba to problém není. Větší opatrnost je potřeba zvolit u myček, ledniček a mikrovlnných trub. Ty bývají rozměrové odlišné a né vždy je dokážete do IKEA kuchyně zakomponovat tak, aby vše fungovalo bez problému. Ale nebojte, s námi má vše řešení, stačí nás kontaktovat.

 

Co je potřeba ke stanovení ceny za montáž kuchyně?

Aby rozpočet na montáž kuchyně byl co nejpřesnější je optimální zaslat nám plán kuchyně z IKEA plánovače popř přístupová data s označením a jaký návrh se jedná. Následně obdržíte cenový rozpočet.

Potřebuji jen instalační plány (jen úpravu instalací) ale montáž kuchyně ne.

Ano, i přesto že nebudete požadovat montáž kuchyně od nás, můžeme Vám vytvořit instalační plány popř zajistit samotnou úpravu prostoru.

 

Rád bych věděl jaké možnosti nabízí IKEA kuchyně. Kde to zjistím?

Největší informace získáte přímo na webu www.ikea.cz , pokud se jedná jen o kuchyně zde je odkaz na katalog kuchyní IKEA 2016

Kuchyně IKEA 2016 - http://onlinecatalogue.ikea.com/CZ/cs/In-Store_Range_Brochure_Kitchen_Metod/ 

Pracovní desky IKEA

Spotřebiče IKEA 

 

Jaké jsou termíny na montáž? 

Všeobecně se dá říci že dříve s plánováním montáže respektive celého procesu, tím lepší a klidnější průběh bude celá realizace kuchyně mít. Doporučujeme tedy termín montáže zarezervovat včas a nenechávat vše na poslední chvíly. Naše snaha je maximálně se Vám přizpůsobit, takže pokud jste v časové tísni, kontaktujte nás, pokusíme se najít pro Vás optimální termín.