S ohledem na Vaše časté dotazy jsme připravili přehled jak si můžete kuchyňskou linku z IKEA odlišit popřípadě vylepšit.

Nejčastější změnou je pracovní deska

Standardní délky desek v IKEA jsou 186 nebo 246 cm s hloubkou 63,5cm. Ne vždy tyto rozměry korespondují s návrhem kuchyně. Pokud se tedy chcete vyhnout zbytečným spojům nebo toužíte po jiném dekoru a program desek na míru z IKEA Vám nevyhovuje, rádi pro Vás zařídímě pracovní desku na míru.

Nabízíme pracovní desky do délky 410 cm s hloubkou do 120 cm, tl. Desky 3,8cm.

Jsme připraveni i na kuchyně ve kterých chcete použít obkladový panel ve stejném dekoru jako u pracovní desky. Pro více informací nás kontaktuje.

Osvětlení kuchyňské linky

Pro všechny, kteým připadá klasické modulové osvětlení kuchyňské linky neestetické a nepraktické nabízíme LED pásky přímo na míru. Výsledkem je nejen propracovanější s systém s nižší spotřebou ale i úspora v pořizovací ceně. Na výběr máte dvě základní možnosti – LED pásek zafrézovaný a LED pasek naložený. U obou variant pak volíte barevnost i svítivost LED pásku a způsob aktivace (klasický vypínač, dálkové ovládání, senzorový spínač).

Dvířka

Nevybrali jste si v IKEA dekor, který by se Vám líbil? Nevadí. Nabízíme širkou škálu dvířek, které promění Vaši kuchyň v originální.

Katalog dvířek Trachea - http://www.trachea.cz/cz/katalogy#katalog2015

Katalog Trachea OVER Face - http://www.trachea.cz/cz/katalogy#overface2014_cz

Panty

IKEA používá panty značky Blum, což samo o sobě je záruka kvalitního provedení ale jedno vylepšení by se našlo :-)

video Blum - http://www.blum.com/cz/cs/01/20/10/

Výroba skříněk

Tam kde barevná a rozměrová řada IKEA nestačí jsme připraveni vyrobit téměř vše od police přes skříňky až po atypický nábytek.